Dziś przedstawiamy na naszej stronie pełne statystyki MKS-u Jeziorany w rundzie jesiennej sezonu 18/19:

Liczba remisów: 0

Liczba porażek: 7

Liczba zdobytych bramek: 17 (średnia 1,7 bramki zdobytej na mecz)

Liczba straconych bramek: 22 (średnia 2,2 bramki straconej na mecz)

Bilans meczów u siebie: 2 zwycięstwa, 0 remisów, 4 porażki, bilans bramek 11:11 różnica bramek 0

Bilans meczów na wyjazdach: 1 zwycięstwo, 0 remisów, 3 porażki, bilans bramek 6:11 różnica bramek -5

Wszyscy strzelcy bramek dla MKS-u: Adam Błaszczyk 6, Damian Rogalski 2, Mateusz Tałałaj 2, Kamil Wierzbicki 2, Krzysztof Kopecki 1, Wojciech Dubis 1, Krzysztof Iwański 1, Dariusz Iwański 1, Dawid Złotucha 1

Asysty: Adam Błaszczyk 4, Damian Rogalski 2, Mateusz Tałałaj 2, Mateusz Ogonowski 1, Filip Brzeziński 1, Mateusz Dobrzyński 1, Patryk Łaczyński 1, Dawid Złotucha 1, Daniel Wiśniewski 1

Najwięcej bramek: Adam Błaszczyk 6

Najwięcej asyst: Adam Błaszczyk 4

Najszybciej strzelona bramka: Adam Błaszczyk w 4 minucie wygranego meczu u siebie 3:1 ze Zrywem Jedwabno

Najszybciej stracona bramka: w 4 minucie przegranego meczu na wyjeździe 0:4 z Burzą Słupy

Najwięcej bramek w pierwszej połowie: 2 (w wygranym na wyjeździe meczu 2:1 z GKS Szczytno, w wygranym u siebie meczu 3:1 ze Zrywem Jedwabno, w przegranym na wyjeździe meczu 2:3 z KS Wojciechy)

Najwięcej bramek w drugiej połowie: 2 (w przegranym u siebie meczu 2:3 z Wałpuszą 07 Jesionowiec)

Bramki dla MKS-u z rzutów karnych: 3 (Adam Błaszczyk 2- w przegranym u siebie meczu 2:3 z Wałpuszą 07 Jesionowiec, w przegranym na wyjeździe meczu 2:3 z KS Wojciechy, Dawid Złotucha 1- w przegranym u siebie meczu 1:2 z Fortuną Gągławki)

Niewykorzystane rzuty karne: 1 (Adam Błaszczyk- w 28 minucie przegranego meczu u siebie 1:2 z Tempo Ramsowo/ Wipsowo)

Obronione rzuty karne: 2 (Mateusz Dobrzyński- w 90 minucie wygranego meczu na wyjeździe 2:1 z GKS Szczytno, Mateusz Dobrzyński- w 77 minucie przegranego meczu u siebie 2:3 z Wałpuszą 07 Jesionowiec)

Wpuszczone bramki: Mateusz Dobrzyński 11 (w pięciu meczach), Bogumił Stendel 8 (w trzech meczach), Dariusz Iwański 3 (w jednym meczu)

Najwięcej interwencji bramkarza w jednym meczu- Mateusz Dobrzyński, 20 interwencji w wygranym meczu u siebie 2:0 z Błękitnymi Koroną Klewki

Stracone bramki z rzutów wolnych: w 8 minucie przegranego meczu na wyjeździe 2:3 z KS Wojciechy, w 43 minucie przegranego meczu na wyjeździe 2:3 z KS Wojciechy

Najwięcej kartek: Kamil Wierzbicki, Mateusz Tałałaj (obaj otrzymali po 3 żółte kartki)

Liczba strzałów oddanych przez MKS: 169 (średnia 16,9 strzału na mecz)

Liczba strzałów celnych oddanych przez MKS: 100 (średnia 10 strzałów celnych na mecz)

Liczba strzałów niecelnych oddanych przez MKS: 69 (średnia 6,9 strzału niecelnego na mecz)

Liczba rzutów rożnych MKS-u: 56 (średnia 5,6 rzutu rożnego na mecz)

Najwięcej strzałów w jednym meczu: 23 (w wygranym na wyjeździe meczu 2:1 z GKS Szczytno)

Najwięcej strzałów u siebie w jednym meczu: 19 (w przegranym u siebie meczu 1:2 z Tempo Ramsowo/ Wipsowo)

Najwięcej strzałów celnych w jednym meczu: 14 (w wygranym na wyjeździe meczu 2:1 z GKS Szczytno)

Najwięcej strzałów celnych u siebie w jednym meczu: 11 (w przegranym u siebie meczu 1:2 z Tempo Ramsowo/ Wipsowo)

Najwięcej strzałów niecelnych w jednym meczu: 9 (w wygranym na wyjeździe meczu 2:1 z GKS Szczytno, w przegranych meczach 1:2 z Tempo Ramsowo/ Wipsowo i 2:3 na wyjeździe z Leśnikiem Nowe Ramuki)

Najmniej strzałów w jednym meczu: 12 (w przegranym na wyjeździe 2:3 z KS Wojciechy)

Najmniej strzałów u siebie w jednym meczu: 15 (w przegranych u siebie meczach 2:3 z Wałpuszą 07 Jesionowiec i 1:2 z Fortuną Gągławki)

Najmniej strzałów celnych w jednym meczu: 8 (w przegranym meczu u siebie 2:3 z GKS Dźwierzuty i w przegranym na wyjeździe meczu 2:3 z KS Wojciechy)

Najmniej strzałów niecelnych w jednym meczu: 4 (w przegranym na wyjeździe meczu 2:3 z KS Wojciechy)

Najmniej strzałów niecelnych u siebie w jednym meczu: 5 (w przegranych meczach 2:3 z Wałpuszą 07 Jesionowiec i w przegranym meczu 1:2 z Fortuną Gągławki)

Najwięcej rzutów rożnych w jednym meczu: 13 (w przegranym u siebie meczu 1:2 z Tempo Ramsowo/ Wipsowo)

Najwięcej rzutów rożnych w jednym meczu na wyjeździe: 12 (w przegranym na wyjeździe meczu 2:3 z Leśnikiem Nowe Ramuki)

Najmniej rzutów rożnych w jednym meczu: 1 (w przegranym na wyjeździe meczu 2:3 z KS Wojciechy i w wygranym u siebie meczu 2:0 z Błękitnymi Koroną Klewki)

Liczba żółtych kartek: 15 (średnia 1,5 żółtej kartki na mecz)- Żółte kartki w naszym zespole otrzymali: Kamil Wierzbicki 3, Mateusz Tałałaj 3, Filip Brzeziński 2, Mateusz Adamiec 1, Adam Błaszczyk 1, Artur Koper 1, Cezary Adamowicz 1, Krzysztof Iwański 1, Damian Rogalski 1, Dariusz Iwański 1

Żółte kartki w meczach u siebie: 9 żółtych kartek w sześciu meczach

Żółte kartki w meczach na wyjeździe: 6 żółtych kartek w czterech meczach

Liczba czerwonych kartek: 0

Liczba fauli popełnionych przez MKS: 184 (średnia 18,4 faula na mecz)

Liczba fauli popełnionym na naszym zespole: 179 (średnio na mecz nasz nasz zespół faulowany 17,9 razy)

Najwięcej fauli w jednym meczu: 25 (w przegranym u siebie meczu 1:2 z Fortuną Gągławki)

Najwięcej fauli na wyjeździe: 23 (w wygranym na wyjeździe meczu 2:1 z GKS Szczytno)

Najmniej fauli w jednym meczu: 14 (w przegranym na wyjeździe meczu 0:4 z Burzą Słupy)

Najmniej fauli u siebie: 15 (w przegranym u siebie meczu 1:2 z Tempo Ramsowo/ Wipsowo)

Najwyższe zwycięstwo: 3:1 u siebie ze Zrywem Jedwabno, 2:0 u siebie z Błękitnymi Koroną Klewki

Najwyższe zwycięstwo na wyjeździe: 2:1 z GKS Szczytno

Najwyższa porażka: 0:4 z Burzą Słupy

Najdłuższa passa porażek z rzędu: 5 meczów (przegrana 0:4 na wyjeździe z Burzą Słupy, przegrana u siebie 1:2 z Tempo Ramsowo/ Wipsowo, przegrana na wyjeździe 2:3 z Leśnikiem Nowe Ramuki, przegrana u siebie 1:2 z Fortuną Gągławki, przegrana na wyjeździe 2:3 z KS Wojciechy)

Liczba meczów bez straty bramki: 1 mecz (2:0 u siebie z Błękitnymi Koroną Klewki)

Najwięcej straconych bramek u na własnym boisku: 3 (w przegranym u siebie meczu 2:3 z GKS Dźwierzuty i w przegranym u siebie meczu 2:3 z Wałpuszą 07 Jesionowiec)

Liczba meczów bez strzelonej bramki: 1 mecz (0:4 na wyjeździe z Burzą Słupy)

Najwięcej żółtych kartek w jednym meczu: 4 (w wygranym na wyjeździe meczu 2:1 z GKS Szczytno)

Najwięcej żółtych kartek u siebie: 3 (w przegranym u siebie meczu 2:3 z GKS Dźwierzuty)

Liczba meczów beż żadnej kartki: 4 (w przegranym u siebie meczu 2:3 z Wałpuszą 07 Jesionowiec, w przegranym na wyjeździe meczu 0:4 z Burzą Słupy, w przegranym u siebie meczu 1:2 z Tempo Ramsowo/ Wipsowo, w przegranym na wyjeździe meczu 2:3 z Leśnikiem Nowe Ramuki)

Powodzenia dla naszych piłkarzy w rundzie wiosennej!!! Wszystkie ciekawostki na temat MKS-u Jeziorany będziemy publikować na naszej stronie!!! Zapraszamy do czytania i komentowania!!! Do zobaczenia!!!