27.03 REDUTA BISZTYNEK-MKS JEZIORANY (W BARTOSZYCACH) 3:1

Logowanie

Aktualności

WYSOKA PORAŻKA MKS-U Z HURAGANEM II MORĄG PO NIEZŁEJ GRZE!!!

• autor: mksjeziorany, 2018-08-01 21:00

MKS Jeziorany, w dzisiejszą słoneczną i bardzo gorącą środę udał się na sparing do Miłakowa na godz. 18:00 z Huraganem II Morąg, który w minionym sezonie zajął w okręgówce szóste miejsce. Niestety, MKS przegrał dzisiejszy mecz 1:5, pomimo porażki jednak MKS wcale nie zaprezentował się źle po prostu błędy w obronie i nieskuteczność zadecydowały o porażce z lepszym, bardziej doświadczonym rywalem, ponadto to był tylko sparing. Mecz został rozegrany trzy części po 30 minut. Poniżej przedstawiamy relację na żywo z dzisiejszego meczu!!!

Pierwsza część meczu

1' Od środka boiska rozpoczęli grę piłkarze Huragana II Morąg ubrani w biało-czarne stroje, natomiast MKS Jeziorany wystąpił w czarnych strojach i w zielonych podkoszulkach.

1' Już po niespełna minucie gry świetna okazja dla MKS-u na objęcia prowadzenia. Strzał Mateusza Ogonowskiego, testowanego zawodnika MKS-u obronił w sytuacji sam na sam bramkarz Huragana II Morąg!!!

2' MKS bardzo dobrze wszedł mecz z wyżej notowanym rywalem, nasi zawodnicy dalej starają się atakować.

3' Na mecz przybyła pięcioosobowa grupka z Jezioran fanów MKS-u. Super, oby było was jak najwięcej!!!

4' Okazja dla Huragana II Morąg, ale dobrze broni Boguś, testowany bramkarz MKS-u.

6' Groźnie było, ale strzał zza pola karnego przelatuje nad naszą bramką.

8' Za niepotrzebną dyskusję z sędzią żółtą kartką ukarany Czarek Adamowicz, który miał pretensje do sędziego o to że nie odgwizdał zagrania ręką w środku pola piłkarza Huragana II Morąg.

9' Rzut wolny dla MKS-u z około 25 metrów po faulu na Brzezińskim.

10' Strzela z rzutu wolnego Adam Błaszczyk, bramkarz z lekkimi problemami ale łapie piłkę.

11' Niestety po dziesięciu minutach dobrej gry przegrywamy 0:1. Po ładnej akcji piłkarzy Huragana II Morąg, podanie w pole karne które minęło już naszego bramkarza i napastnikowi z numerem 13 pozostało już nic innego jak skierować piłkę do pustej bramki.

12' Przegrywamy od 12 minuty 0:1 i musimy odrabiać straty.

14' Ależ to była okazja na wyrównanie dla MKS-u!!! Po ładnej akcji, wydawało się że był spalony, jednak sędzia go nie odgwizdał, najpierw Ogonowski strzela w lewy słupek, a dobitkę Adama Błaszczyka świetnie obronił bramkarz z Morąga!!! Jeszcze rzut rożny dla MKS-u, ale nie udało się stworzyć większego zagrożenia.

17' Dobra próba Adamowicza, jednak strzela nad bramką.

19' Kopecki blokuje groźne uderzenie zza pola karnego zawodnika Huraganu II Morąg.

21' Ładny strzał testowanego Adriana, jednak przeleciał nad bramką.

23' Groźnie było, uderzenie zawodnika z Morąga minimalnie obok lewego słupka naszej bramki.

25' Niestety przegrywamy już 0:2. Po błędzie Dariusza Iwańskiego zawodnik Huragana II Morąg pięknym strzałem przelobował naszego bramkarza, który niepotrzebnie wyszedł zbyt daleko z bramki.

26' Przegrywamy od 26 minuty 0:2, szkoda, bo zaczęliśmy mecz dobrze.

28' Dobra okazja Adasia Błaszczyka!!! Strzela zza pola karnego, ale świetnie broni bramkarz!!!

29' Gospodarze zdobywają trzecią bramkę, na nasze szczęście nieuznana z powodu spalonego.

30' Okazja na trzecią bramkę dla Huragana Morąg, strzela w lewy dolny róg, ale świetnie interweniuje nasz bramkarz Boguś!!!

30+1' Sędzia gwiżdze po raz ostatni w pierwszej części meczu. MKS, po dobrych dziesięciu minutach niestety przegrywa 0:2 z Huraganem II Morąg. Szkoda, bo na tle wyżej notowanego rywala prezentujemy się naprawdę nieźle. Zaraz druga część meczu, jest bardzo gorąco, będzie chwila na uzupełnienie płynów, gramy do końca!!!

Statystyki po pierwszej części meczu:

HURAGAN II MORĄG                              MKS JEZIORANY

BRAMKI                                  2                                                             0

ZMIANY                                   0                                                             0

STRZAŁY                               9                                                              7

STRZAŁY CELNE                  7                                                              5

STRZAŁY NIECELNE             2                                                              2

RZUTY ROŻNE                       2                                                             1

FAULE                                      6                                                             8

ŻÓŁTE KARTKI                        0                                                             1

CZERWONE KARTKI               0                                                             0

Druga część meczu

31' Od środka boiska drugą część meczu zaczęli piłkarze MKS Jeziorany. Nie było jednak zmiany stron, zmiana stron w trzeciej części meczu.

32' Groźnie było, strzał obok naszej bramki.

35' Świetna okazja, i jeszcze lepsza interwencja naszego bramkarza po strzale zza pola karnego!!!

38' Świetna okazja dla MKS-u na kontaktową bramkę, kapitalna interwencja bramkarza Huragana II Morąg!!!

40' Pomimo tego, że jest to tylko sparing i jest bardzo gorąco to oglądamy sporo ciekawych akcji zarówno z jednej jak i z drugiej strony.

43' Ależ ma pecha dziś Adaś, kolejna okazja, broni bramkarz.

45' Po podaniu Kopeckiego strzela Adam Błaszczyk, ale ponownie bramkarz z Morąga lepszy.

50' Kilka strzałów nad naszą bramką w ostatnich pięciu minutach.

52' Ogonowski miał dobrą okazję, ale jego strzał przelatuje obok lewego słupka!!!

54' Strzał z dystansu przelatuje nad naszą bramką.

55' Niestety przeciwnicy podwyższają na 3:0. Po ładnej akcji i pewnym strzale w prawy górny róg bramki nasz bramkarz Boguś nie mógł zbyt wiele zrobić.

56' Przegrywamy od 56 minuty 0:3.

58' Świetna interwencja po strzale zza pola karnego ratuje nasz zespół przed stratą czwartej bramki!!!

60' Dobra okazja Adriana, ale broni bramkarz!!!

60+1 Sędzia gwiżdże po raz ostatni w drugiej części meczu, przegrywamy 0:3. Chwila na uzupełnienie płynów, i zaraz gramy dalej!!! Walczymy do końca!!!

Statystyki po drugiej części meczu:

BRAMKI                                  3                                                             0

STRZAŁY                               21                                                            14

FAULE                                     12                                                            13

Trzecia część meczu

61' Od środka boiska grę rozpoczęli piłkarze Huragana II Morąg. Jest również zmiana stron.

62' Niestety, chwilę po rozpoczęciu trzeciej części meczu Czarek Adamowicz za zupełnie niepotrzebną dyskusję z sędzią otrzymuje drugą żółtą i czerwoną kartkę, ponieważ to tylko sparing, zostanie wyrzucony z boiska na 5 minut.  Dobrze że to nie był mecz o punkty, bo to zwykła głupota dostać dwie żółte kartki za dyskusje z sędzią.

65' W osłabieniu MKS był blisko zdobycia bramki, ale strzał Adama Błaszczyka broni bramkarz!!!

66' Niestety po kontrataku i ładnej akcji Huraganu i celnym strzałem głową tracimy czwartą bramkę. Rywale bezlitośnie wykorzystują nasze słabości dzisiaj.

67' Przegrywamy 0:4 od 67 minuty, a Czarek Adamowicz po pięciu minutach kary powraca na boisko.

71' Strzał Adama Błaszczyka nad bramką.

73' Wchodzi na boisko nasz trener- Marcin Wiciński za Filipa Brzezińskiego.

75' Dobre podanie naszego trenera w pole karne do Ogonowskiego, ale ten nie zdołał zamknąć akcji.

78' Niestety, przegrywamy już 0:5, po ładnej akcji zawodnik Huraganu II Morąg pokonał naszego bramkarza strzałem w prawy róg bramki. Szkoda, bo nie jesteśmy zespołem na tyle gorszym, na ile wskazuje wynik.

80' Strzał Adamowicza obok lewego słupka.

82' Rywale przycisnęli i świetna interwencja naszego bramkarza ratuje nas przed stratą szóstej bramki!!!

84' Ależ teraz mieliśmy mnóstwo szczęścia!!! Zawodnika Huraganu II Morąg przelobował już naszego bramkarza, ale piłka szczęśliwie odbiła się tuż przed linią bramkową i wyleciała poza bramkę!!! Cud nas uratował przed stratą gola!!!

85' Jest!!! MKS walczył to końca i to zostało nagrodzone!!! Po dobrym podaniu Kopeckiego, Adam Błaszczyk ładnym strzałem w dolny prawy róg bramki zdobywa honorową bramkę i zmniejsza na 5:1!!! Brawo, walczymy do końca!!!

87' Po błędzie naszej obrony, doskonała okazja na 6:1, zawodnik rywali niepilnowany w polu karnym strzela nad bramką!!!

89' MKS stara się do samego końca o drugą bramkę, ale uderzenie Adamowicza obok prawego słupka!!!

90' Sędzia gwiżdze po raz ostatni w dzisiejszym meczu. MKS Jeziorany przegrywa znacznie z zespołem z ligi okręgowej Huraganem II Morąg 1:5. Pomimo tej porażki, na tle lepszego przeciwnika MKS w sumie zagrał niezłe spotkanie. Oczywiście rywale wygrali jak najbardziej zasłużenie, ale MKS miał swoje okazje i nie zasłużył na tak wysoką porażkę, też błędy w obronie rywale bezlitośnie wykorzystali. Warunki do gry nie był łatwe, bo było bardzo gorąco około 30 stopni i brakowało też już sił w końcówce, trzeba pochwalić zawodników jednej i drugiej drużyny że wytrzymali w takim upale grać. Nie ma się też co przejmować zbytnio wynikiem, to był tylko sparing też na przećwiczenie różnych schematów gry. Kolejny sparing MKS zagra już pojutrze w piątek na wyjeździe z Orłem Czerwonką, który znacząco się wzmocnił, ponieważ po czterech latach z rzędu gry w B-klasie w tym roku awansował do A-klasy, a w minioną niedzielę w drugiej rundzie kwalifikacji do Pucharu Polski był bliski sprawienia dużej niespodzianki Orzeł przegrał z FC Dajtki 3:4 dość pechowo a prowadził już 2:0 w pierwszej połowie. Także pomimo tego że MKS wydaje się być faworytem to będzie to na pewno bardzo trudne spotkanie.

Pełne statystyki dzisiejszego meczu:

STRZAŁY CELNE                  17                                                             12

STRZAŁY NIECELNE             14                                                             9

RZUTY ROŻNE                       6                                                              3

ŻÓŁTE KARTKI                        0                                                              2

Kibicom z Jezioran, którzy przybyli dziś na stadion w Miłakowie dziękujemy za wspólne, kulturalne kibicowanie i dopingowanie naszej drużyny przez cały mecz. Gratulujemy rywalom zwycięstwa, a wszystkich sympatyków MKS-u Jeziorany zapraszamy na godz. 18:00 w piątek 3 sierpnia na Boisko Gminne w Czerwonce, gdzie nasi piłkarze zmierzą się z drużyną Orzeł Czerwonka!!