Dziś przedstawiamy na naszej stronie pełne statystyki MKS-u Jeziorany w zakończonym już sezonie 17/18:

Liczba zdobytych bramek: 54 (średnia 2,45 bramki zdobytej na mecz)

Liczba straconych bramek: 42 (średnia 1,91 bramki na mecz)

Najwięcej bramek: Wojciech Majacki, Adam Błaszczyk (po 16), Damian Rogalski 9

Najwięcej asyst: Adam Błaszczyk 17, Wojciech Majacki 10, Jacek Gabrusewicz 8

Najwięcej bramek w pierwszej połowie: 4 (w wygranych u siebie meczach po 5:0 z Polonią Lidzbark Warmiński i Warmiakiem Łukta)

Najwięcej bramek w drugiej połowie: 7 (w wygranym na wyjeździe meczu 7:1 z Burzą Słupy)

Bramki dla MKS-u z rzutów karnych: 4 (Adam Błaszczyk 3- w wygranym na wyjeździe meczu 5:0 z Warmiakiem Łukta, w 56 i 86 minucie, w wygranym na wyjeździe meczu 7:1 z Burzą Słupy w 65 minucie, Damian Rogalski 1- w przegranym u siebie meczu 3:5 z Burzą Słupy w 90 minucie)

Bramki dla MKS-u z rzutów wolnych: 3 (Mateusz Tałałaj 1- w zremisowanym u siebie meczu 3:3 ze Zrywem Jedwabno w 10 minucie, Jacek Gabrusewicz 1- w wygranym na wyjeździe meczu 3:1 z GKS Gietrzwałd/ Unieszewo w 66 minucie, Adam Błaszczyk 1- w wygranym u siebie meczu 5:0 z Warmiakiem Łukta w 38 minucie)

Stracone bramki z rzutów karnych: 2 (w wygranym na wyjeździe meczu 2:1 z FC Dajtki w 44 minucie, w wygranym na wyjeździe meczu 7:1 z Burzą Słupy w 62 minucie)

Stracone bramki z rzutów wolnych: 2 (w wygranym na wyjeździe meczu 2:1 z GLKS Jonkowo w 68 minucie, w przegranym u siebie meczu 1:3 z Koroną Klewki w 91 minucie)

Bramki samobójcze: 1 (Krzysztof Kopecki w zremisowanym u siebie meczu 3:3 ze Zrywem Jedwabno w 21 minucie)

Najwięcej kartek: Przemysław Ostrowski 11 żółtych i 3 czerwone (wszystkie czerwone po drugiej żółtej kartce)

Czerwone kartki otrzymali: Przemysław Ostrowski  w wygranym na wyjeździe meczu 5:0 z Warmiakiem Łuktą po drugiej żółtej w 42 minucie, w zremisowanym u siebie meczu 3:3 ze Zrywem Jedwabno po drugiej żółtej w 84 minucie, Krzysztof Kopecki w zremisowanym na wyjeździe meczu 0:0 z Koroną Klewki po drugiej żółtej w 81 minucie, Przemysław Ostrowski w przegranym na wyjeździe meczu z KS Wojciechy 0:4 po drugiej żółtej w 51 minucie

Najwięcej bramek w jednym meczu: Adam Błaszczyk 3 (w wygranym na wyjeździe meczu 5:0 z Warmiakiem Łukta i w wygranym na wyjeździe meczu 7:1 z Burzą Słupy), Damian Rogalski 3 (w wygranym u siebie meczu 5:0 z Warmiakiem Łukta)

Klasyczne hat-tricki: 2 (Adam Błaszczyk w wygranym na wyjeździe meczu 7:1 z Burzą Słupy, bramki w 50,64 i 75 minucie), (Damian Rogalski w wygranym u siebie meczu 5:0 z Warmiakiem Łukta, bramki w 7,26 i 42 minucie)

Liczba żółtych kartek: 55 (średnia 2,5 żółtych kartek na mecz)

Liczba czerwonych kartek: 4 (średnio co 5,5 meczu czerwona kartka)

Liczba fauli popełnionych przez MKS: 351 (średnia  15,95 faula na mecz)

Liczba fauli popełnionym na naszym zespole: 345 (średnio na mecz nasz nasz zespół faulowany 15,68 razy)

Najwięcej fauli w jednym meczu: 31 (w wygranym na wyjeździe meczu 2:1 z GLKS Jonkowo)

Najwięcej fauli u siebie: 22 (w przegranym u siebie meczu 2:4 z FC Dajtki)

Najmniej fauli w jednym meczu: 9 (w wygranym u siebie meczu z Polonią Lidzbark Warmiński 5:0)

Najmniej fauli na wyjeździe: 12 (w zremisowanym na wyjeździe meczu 2:2 z Tempo Ramsowo Wipsowo)

Najwyższe zwycięstwo: 6:0 u siebie z GKS Gietrzwałd / Unieszewo, 7:1 na wyjeździe z Burzą Słupy

Najwyższe zwycięstwo u siebie: 6:0 z GKS Gietrzwałd / Unieszewo

Najwyższe zwycięstwo na wyjeździe: 7:1 z Burzą Słupy

Najwyższa porażka: 0:4 z KS Wojciechy na wyjeździe

Najwyższa porażka u siebie: 1:4 z Tempo Ramsowo Wipsowo

Najwyższa porażka na wyjeździe: 0:4 z KS Wojciechy

Najdłuższa passa zwycięstw z rzędu: 2 mecze (6:0 z GKS Gietrzwałd / Unieszewo u siebie i 5:0 z Warmiakiem Łukta na wyjeździe, 5:0 u siebie z Polonią Lidzbark Warmiński i 7:1 na wyjeździe z Burzą Słupy, 3:1 na wyjeździe z GKS Gietrzwałd / Unieszewo i 5:0 u siebie z Warmiakiem Łukta)

Najdłuższa passa porażek z rzędu: 4 mecze (1:3 u siebie z Koroną Klewki, 0:3 na wyjeździe z Polonią Lidzbark Warmiński, 3:5 u siebie z Burzą Słupy, 0:4 na wyjeździe z KS Wojciechy)

Liczba meczów bez straty bramki: 5 meczów  (6:0 u siebie z GKS Gietrzwałd / Unieszewo, 5:0 na wyjeździe z Warmiakiem Łukta, 0:0 na wyjeździe z Koroną Klewki, 5:0 u siebie z Polonią Lidzbark Warmiński,  5:0 u siebie z Warmiakiem Łukta)

Najdłuższa passa meczów bez straconej bramki: 2 mecze (6:0 u siebie z GKS Gietrzwałd / Unieszewo i 5:0 na wyjeździe z Warmiakiem Łukta, 0:0 na wyjeździe z Koroną Klewki i 5:0 u siebie z Polonią Lidzbark Warmiński)

Najwięcej straconych bramek u na własnym boisku: 5 (w przegranym u siebie meczu 3:5 z Burzą Słupy)

Liczba meczów bez strzelonej bramki: 5 meczów (0:1 u siebie z GLKS Jonkowo, 0:0 na wyjeździe z Koroną Klewki, 0:2 na wyjeździe ze ze Zrywem Jedwabno, 0:3 na wyjeździe z Polonią Lidzbark Warmiński, 0:4 na wyjeździe z KS Wojciechy)

Najdłuższa passa meczów bez strzelonej bramki: 2 mecze (0:1 u siebie z GLKS Jonkowo i 0:0 na wyjeździe z Koroną Klewki)

Liczba meczów bez strzelonej bramki u siebie: 1 mecz (0:1 u siebie z GLKS Jonkowo)

Liczba meczów bez strzelonej bramki na wyjeździe: (0:0 na wyjeździe z Koroną Klewki, 0:2 na wyjeździe ze ze Zrywem Jedwabno, 0:3 na wyjeździe z Polonią Lidzbark Warmiński, 0:4 na wyjeździe z KS Wojciechy)

Najwięcej żółtych kartek w jednym meczu: 6 (w przegranym u siebie meczu z GLKS Jonkowo 0:1)

Najwięcej żółtych kartek na wyjeździe: 5 (w wygranym meczu na wyjeździe z GLKS Jonkowo 2:1)

Liczba meczów beż żadnej kartki: 2 (w przegranym meczu na wyjeździe ze Zrywem Jedwabno 0:2 i w przegranym meczu u siebie z FC Dajtki 2:4)

Powodzenia dla naszych piłkarzy w nowym sezonie!!! Wszystkie ciekawostki na temat MKS-u Jeziorany będziemy publikować na naszej stronie!!! Zapraszamy do czytania i komentowania!!! Do zobaczenia!!!