27.03 REDUTA BISZTYNEK-MKS JEZIORANY (W BARTOSZYCACH) 3:1

Logowanie

Aktualności

PO CIEKAWYM MECZU MKS PEWNIE POKONAŁ 6:3 REDUTĘ...

• autor: mksjeziorany, 2018-03-17 21:03

PO CIEKAWYM MECZU MKS PEWNIE POKONAŁ 6:3 REDUTĘ BISZTYNEK,WYGRYWAJĄC DRUGI SPARING Z RZĘDU!!!

W dzisiejszą, bardzo słoneczną, ale i zimną sobotę MKS ponownie udał się do Bartoszyc, gdzie zagrał z Redutą Bisztynek, który w tej chwili zajmuje 10. miejsce w grupie 2 A-klasy warmińsko-mazurskiej. MKS nie zawiódł i odniósł pewne zwycięstwo 6:3 (drugi sparing z rzędu dla MKS-u okazał się zwycięski)

Mecz rozpoczął się do ataków MKS-u, zresztą cały mecz był pod dyktando MKS-u , niestety jednak w 5 minucie tracimy bramkę. Przegrywamy 0:1, MKS rzucił się do odrabiania strat, okazję miał Adam Błaszczyk w 10 minucie ale jego strzał obronił bramkarz Reduty Bisztynek. W 20 minucie MKS doprowadził do remisu, a bramkę na 1:1 zdobył Mateusz Adamiec. Piłkarze Reduty nie zdążyli się jeszcze otrząsnąc po stracie bramki i dwie minuty później MKS wychodzi na prowadzenie!!! Bramkę na 2:1 dla MKS-u zdobył Wojtek Majacki. MKS dalej przeważał, przeciwnicy próbowali odpowiedzieć, ale zawodnicy MKS-u grali solidnie w obronie, którą kierował Krzysztof Kopecki, a jeżeli już zawodnicy Reduty próbowali strzelać, to pewnie bronił nasz bramkarz Mateusz Dobrzyński. W 35 minucie MKS podwyższył prowadzenie na 3:1, a drugą bramkę w tym meczu zdobył Wojtek Majacki. 6 minut później MKS podwyższa prowadzenie na 4:1 (bramkę znowu strzelił Wojtek Majacki, zdobył klasycznego hattricka) . Wkrótce nadeszła 45 minuta, sędzia gwiżdże po raz ostatni w pierwszej połowie. MKS po bardzo dobrej grze schodzi na przerwę z pewnym prowadzeniem 4:1.

W drugie połowie MKS ponownie przeważał, jednak zawodnicy Reduty po jednej z nielicznych akcji zdobyli bramkę w 58 minucie, zmiejszając wynik na 4:2. Stracona bramka mocno podrażniła zawodników MKS-u i już dwie minuty później 5:2 dla naszej drużyny, a prowadzenie podwyższył Dawid Złotucha. Chwilę po strzelonej bramce dla MKS-u miejsce w naszej bramce za Mateusza Dobrzyńskiego zmienił 15 latek Dawid Roszkowski. Goście ponownie nie złożyli broni i w 70 minucie zmniejszają wynik na 5:3. Po strzelonej bramce dalej próbowali zagrozić, ale kilkoma bardzo dobrymi interwencjami popisał się nasz bramkarz Dawid Roszkowski (zresztą pół godziny na które wszedł na boisko zdecydowanie na plus), sami zawodnicy MKS-u mieli kilka szans na podwyższenie wyniku, ale zabrakło skuteczności. Jednak w 85 minucie Adam Błaszczyk zdobył bramkę dla MKS-U, ustalając wynik meczu na 6:3. Wkrótce nadeszła 90 minuta, MKS po bardzo dobrym w naszym wykonaniu, ciekawym i zaciętym meczu pokonuje pewnie Redutę Bisztynek (zwycięstwo MKS-u mogło być jeszcze wyższe, gdyby nie zabrakło skuteczności w niektórych sytuacjach). Wciąż jednak trener szuka optymalnego składu, którym MKS wyjdzie na zaległy mecz ligowy z Tempem Ramsowem Wipsowem, który się odbędzie w sobotę za dwa tygodnie 31 marca. Wszystkie cztery sparingi MKS-u w tym roku na plus i wierzymy że taka forma będzie w lidze w rundzie wiosennej.

Skład MKS Jeziorany: Br.Doborzyński, (60'Roszkowski), Kopecki, P.Ostrowski, Wesołowski Teresiński, (60' Wiśniewski), Gabrusewicz, Adamiec, Błaszczyk, Złotucha, Majacki, Wierzbicki

Kibicom, pomimo sporego mrozu dziękujemy za przybycie. Za tydzień MKS zagra jeszcze jeden sparing, ale na razie jeszcze nie wiadomo z kim (trener właśnie poszukuje sparingpartnera). Jeżeli znajdzie się sparingpartner dla MKS-u, oczywiście od razu poinformujemy o tym na naszej stronie!!!