27.03 REDUTA BISZTYNEK-MKS JEZIORANY (W BARTOSZYCACH) 3:1

Logowanie

Aktualności

WIELKIE SOBOTNIE STRZELANIE MKS-U!!! NASZA DRUŻYNA...

• autor: mksjeziorany, 2018-03-13 16:35

WIELKIE SOBOTNIE STRZELANIE MKS-U!!! NASZA DRUŻYNA ROZGROMIŁA SZANSĘ RESZEL 13:1!!!

W minioną sobotę MKS ponownie udał się do Bartoszyc, gdzie zagrał jedną z najsłabszych drużyn w naszym województwie Szansą Reszel (zajmują oni ostatnie mecze w B-klasie z zaledwie trzema punktami). MKS zaczął kolejny raz w innym ustawieniu z nowymi twarzami zespołu jakimi są Jacek Gabrusewicz, Damian Rogalski, Kamil Kempka a w bramce debiutował młodziutki 15-latek Dawid Roszkowski który naprawdę fajnie się zaprezentował zaliczył kilka udanych interwencji.  MKS rozpoczął od ataków i już około 6 minuty bramkę zdobył Adam Błaszczyk dającą prowadzenie. Później nasi zawodnicy dalej przeważali, jednak zawodnicy Szansy Reszel w jednej z akcji doprowadzili do wyrównania, a a bramkę na 1:1 zdobył Krzysztof Tatarczuch. Jednak zawodnicy z Reszla mieli siły tylko przez 20 minut. MKS do przerwy zdobył trzy bramki i do przerwy schodzimy z pewnym prowadzeniem 4:1. W drugie połowie nasi zawodnicy bezlitośnie atakowali bramkę Szansy Reszel i zdobyli aż 9 bramek, bardzo dobra skuteczność, MKS bezlitośnie wykorzystał błędy przeciwników. Bramki dla MKS-u w tym meczu zdobywali:

Damian Rogalski 3 Kamil Kempka 1 Czarek Adamowicz 4 Jacek Gabrusewicz 1 Adam Błaszczyk 2 Wojtek Majacki 2

Co prawda Szansa Reszel to nie był zbyt wymagający przeciwnik, jednak tak efektowna wygrana MKS-u musi robić wrażenie, zwłaszcza że z dobrej strony pokazali się nowi zawodnicy którzy przybyli do MKS-u, a gdyby nie świetnie interwencje bramkarza z Reszla i nieskuteczność w niektórych sytuacjach naszych zawodników, to zwycięstwo mogło by być bardziej okazałe. MKS w trzech tegorocznych sparingach pokazał naprawdę bardzo dobrą piłkę i miejmy nadzieję, że taka forma będzie w lidze rundzie wiosennej. Gratulacje dla naszych piłkarzy za tak efektowne zwycięstwo. Poniżej przedstawiamy skład MKS-u.

Skład MKS Jeziorany: Dawid Roszkowski (bramkarz), Kopecki, Adamiec (60 min Iwański), Przemek Ostrowski (55 min Teresiński), Wesołowski (45 min Rogalski), Adamowicz, Kempka (60 min Wiśniewski), Gabrusewicz, Wierzbicki, Majacki, Błaszczyk

Kolejny sparing MKS zagra w sobotę 17 marca o 11:30 z Redutą Bisztynek (z Redutą mierzyliśmy się ostatnio w A-klasie w sezonie 15/16). W pierwszym meczu na wyjeździe 19 września 2015 MKS pokonał Redutę po niesamowicie emocjonującym meczu 4:2 (hat-tricka w tamtym meczu zdobył Adam Błaszczyk, MKS prowadził 3:0 do 76 minuty, jednak gospodarze zdobyli dwie bramki i mogli doprowadzić do remisu, jednak w 91 minucie Adam Błaszczyk zdobył bramkę na 4:2 zapewniając trzy punkty naszej drużynie). Natomiast w rewanżu 7 maja 2016 na boisku w Jezioranach padł remis 1:1).

Kibicom dziękujemy za przybycie i zapraszamy za tydzień w sobotę ponownie na stadion w Bartoszycach na godz. 12:00, gdzie MKS zmierzy się z Redutą Bisztynek!!